Senior Frontend Developer

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1148430

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Rodzaj umowy: B2B

Współpraca: długofalowa

 Zadania:
  • praca z klientem wewnętrznym, którym jest jedna z największych kancelarii prawych w Polsce,
  • uczestniczenie w całym cyklu wytwarzania oprogramowania (od analizy wymagań aż do wdrożenia),
  • wspieranie ścisłą współpracę przy zadaniach oraz duży stopień samoorganizacji pracy poszczególnych zespołów scrumowych, cały dział liczy ok 25 osób.
  • na co dzień współpraca z analitykiem biznesowym, testerem, product ownerem,
  • praktykujemy Coding Dojo i Code Review
  • 70% realizacja dużych produktów, 20% na małe zmiany funkcjonalności, 10% na utrzymanie

  Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość Angular 10, TypeScript
  • dobra znajomość Angular Material, HTML5, CSS3, JavaScript,
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • znajomość zasad OOP, Clean Code, REST

  Mile widziane:
  • znajomość ASP.NET Core Web API
  • JWT
  • ag-Grid
  • Tailwindcss
  • Azure
  • Kubernetes
  • SQL Server
  • RabbitMQ

 Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Udział w konferencjach i szkoleniach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland