Senior Frontend Developer

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych klientów, firmy oferującej oprogramowanie komunikacyjne dla biznesu, szukamy programisty, który zajmie się rozwojem oraz optymalizacjąi wewnętrznego produktu firmy.

Senior Frontend DeveloperMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Optymalizacja autorskiego produktu firmy,
  • rozwój każdej części produktu,
  • udział w dyskusjach biznesowych z resztą zespołu na temat nowych usprawnień.
  • tworzenie wysokiej jakości kodu, który będzie wzajemnie sprawdzany, aby wszyscy mogli się uczyć nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia w programowaniu,
  • bardzo dobra znajomośc takich technologii jak: ReactJS, Webpack, Backbone.js, HTML 5, ES6 JavaScript, CSS,
  • znajomość technologii backend'owych (Node.js, Golang)
  • doświadczenie z wdrażaniem oprogramowania analitycznego (Google Analytics, Amplitude itp.),
  • rozumiesz podstawy modelu biznesowego SaaS.

Oferujemy:

  • Pracę na autorskim produkcie firmy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatna opieka medyczna + karta multisport,
  • budżet szkoleniowo-konferencyjny,
  • poniedziałkowe obiady + piątkowy dzień z pizzą,
  • dostęp do biblioteki online(bezpłatne zamawianie książek i e-book'ów).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.