Senior Front-end/ Full-stack Developer - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla małej agencji digitalowej poszukujemy doświadczonego Full-stack/ Front-end developera, który w 8 osobowym zespole będzie pracował nad zagranicznym projektem e-commerce.

Senior Front-end/ Full-stack DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • development rozwiązania e-commerce dla klienta z USA
  • współpraca z back-end developerami (RoR)
  • pisanie dokumentacji technicznej w j.angielskim
  • pisanie testów (Jest, Enzyme)

Wymagania:

  • 3+ lata doświadczenia w pracy z JavaScript i Node.JS
  • bardzo dobra znajomość React/Redux
  • doświadczenie w tworzeniu tasków
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • znajomość Next.js i Koa - nice to have

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o B2B
  • konkurencyjne wynagordzenie (do 25k netto + VAT)
  • pracę w centrum Warszawy (okolice metra świętokrzyska)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.