Senior Front-End Developer

Britenet Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Britenet to profesjonalny software house oraz partner biznesowy, który zajmuje się leasingiem ekspertów IT. Działamy od 2006 roku i zatrudniamy obecnie ponad 600 specjalistów. Projekty realizujemy w naszych nowoczesnych centrach kompetencyjnych w Lublinie, Warszawie, Kielcach, Poznaniu i w Białymstoku, a także w siedzibach naszych Partnerów. Czterokrotnie zostaliśmy wybrani Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – TNS (2015, 2016, 2017, 2018).
Obeccnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nasza oferta:

  • ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – TNS)
  • ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
  • BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, ponad 13-letnie doświadczenie na rynku
  • ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
  • AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, karnety na basen, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
  • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa, codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
  • ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu HTML, CSS, JS
  • Bardzo dobra znajomość Angular 7
  • Znajomość przynajmniej jednego framework JS do budowania aplikacji frontend
  • Praktyczna znajomość GIT
  • Praktyczna znajomość aktualnych zasad SEO
  • Praktyczna znajomość różnic pomiędzy przeglądarkami desktop i mobile
  • Praktyczna umiejętność pisania szablonów email
  • Praktyczna znajomość „web accessibility”

Kluczowe zadania:

  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych
  • Wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych
  • Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
  • Praca zgodna z metodyką Scrum (udział w spotkaniach: Daily Scrum, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting)
  • Wykonywanie code review na pull-requestach
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy

Kilka słów o projekcie:

Projekt dotyczy danych instytucji, urzędów, z których może korzystać każdy obywatel.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.