Senior Front-end Developer

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1119003

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – lidera branży farmaceutycznej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań
Stosunek pracy: Współpraca B2B lub UZ

Stawka: 95-110zł netto+VAT/h

Zadania:
  • Utrzymanie i koordynacja portalami dla lekarzy, aptekarzy (80 portali),
  • Wsparcie / mentoring mniej doświadczonych osób w zespole (zespół 7 osobowy).
Wymagania:
  • Doskonała znajomość JavaScript,
  • Znajomość: HTML, CSS, node.js, GIT, Jenkins,
  • Doświadczenie w automatyzacjach webowych oraz troubleshootingu kodu,
  • J. angielski -> poziom B2/C1.
Oferujemy:
  • Sprzęt: MacBook,
  • Praca zdalna 4 dni miesiącu,
  • Praca z nowoczesnymi technologiami w dynamicznie rozwijającym się zespole, duża swoboda w wyborze narzędzi,
  • Możliwość rozwoju umiejętności i wiedzy specjalistycznej, w tym poznanie Adobe Experience Manager (AEM),
  • Benefity: MultiSport, Medicover.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland