Senior Front-end Developer

Devire

Gdańsk, pomorskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Gdańsk

Dla jednego z naszych klientów, który tworzy platformę automatyzującą podejmowanie decyzji wewnątrz organizacji poszukujemy Senior Frontend Developera z Angular 2+

Opis stanowiska:

  • rozwój i ocena techniczna projektu
  • wprowadzanie nowych technoogii i trendów do projektu
  • współpraca z zespołami ds. zarządzania produktem i DevOps
  • tworzenie wysokiej jakości, testowalnego kodu

Wymagania:

  • 3+ letnie doświadczenie na pozycji Frontend Developera
  • m.in 1-2 lata doświadczenia z Angular 2+
  • doświadczenie z SASS
  • biegła znajomość j.angielskiego
  • umiejętność tworzenia czystego, dobrego jakościowo kodu
  • umiejętność tworzenia wizualizacji danych
  • dbałość o szczegóły
  • doświadczenie z Grunt, Gulp, Webpack lub podobne

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • kreatywny i międzynarodowy zespół
  • podróże bizensowe do Anglii
  • pracę w oparciu o B2B kontrakt
  • pracę w kreatywnym coworking'u: owocowe wtorki, słodkie poniedziałki, Playstation, piłkarzyki, pyszną kawę
Devire Devire Devire Devire