Senior Financial Controller (branża deweloperska)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za całokształt zadań kontrolingowych (budżetowanie, sporządzanie forcastu, raportowanie, kooperacja z innymi dywizjami/Grupą).Bezpośrednią przełożoną będzie Dyrektor Finansowa/Prezes. Propozycja skierowana do kandydatów mających doświadczenie w kontrolingu po stronie firm z branży nieruchomości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży nieruchomości, która cały czas rozwija się i poszerza swoje portfolio inwestycyjne.

Opis stanowiska

  • Sporządzanie forecastu i aktualizacja budżetów
  • Ocena rentowności projektów inwestycyjnych
  • Raportowanie wyników projektów deweloperskich
  • Przegotowanie schematu alokacji kosztów
  • Przygotowanie raportów wspomagających decyzje zarządcze
  • Wsparcie zespołu księgowości
  • Doradztwo dla zarządu przy podejmowaniu decyzji biznesowych
  • Współpraca z audytorami
  • Udział w procesie tworzenia i pozyskiwania finansowania, współpraca z bankami, negocjowanie umów kredytowych

Profil kandydata

  • Doświadczenie w branży nieruchomości na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej
  • Rozumienie procesu budżetowania i prognozowania
  • Potrafienie powiązania liczby z biznesem - rozumienie, co kryje się za liczbami
  • Silne umiejętności excelowe
  • Swobodnie porozumiewanie się w języku angielskim, raportowanie do Grupy
  • Pełne zaangażowanie w prace i umiejętność pracy pod presją czasową

Oferujemy

  • Samodzielna pozycja
  • Budżet zależy od posiadanego doświadczenia
  • Umowa o prace
  • Benefity: ubezpieczenie na życie
  • Praca stacjonarna
  • Biuro zlokalizowane na Mokotowie, okolice Plac Unii.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page