Senior Financial Analyst

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Senior Financial Analyst Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Monitorowanie, analiza, szacowanie i raportowanie liczby pracowników
  • Budżetowanie i prognozowanie kosztów i zysków
  • Analiza bieżących i przeszłych trendów w kluczowych wskaźnikach wydajności, w tym we wszystkich obszarach przychodów, wydatków i zatrudnienia
  • Identyfikowanie zagrożeń i wdrażanie działań mających na celu ich minimalizację
  • Kontrola i wsparcie procesów zamknięcia miesiąca
  • Doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień
  • Jasna komunikacja trendów i zagrożeń w celu wsparcia decyzji interesariuszy

Wymagania:

  • min 5 lat doświadczenia w analizie finansowej/controllingu
  • swoboda komunikacji w j. angielskim (C1)
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, SAP
  • wyższe wykształcenie w obszarze finansów/księgowości
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • doświadczenie w kontaktach z interesariuszami
  • otwartość i motywacja do podjęcia nowego wyzwania zawodowego

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z sektora SSC, wyróżnianej jako etyczny pracodawca
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, benefity kulturalne i sportowe)
  • możliwości szkolenia wewnątrz organizacji oraz dofinansowania zewnętrznych certyfikacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.