Senior Finance & Operation Reporting Analyst

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracować z Zarządem spółki plus dodatkowo będzie odpowiedzialna za kontakt i współpracę z Inwestorem
Do zadań kandydata będzie należało szeroko rozumiane management reporting, analizy biznesowe: sprzedaży, rentowności oraz analizy zagadnień operacyjnych(prawnych, technicznych, grupowych).
Do obowiązków kandydata będzie również należało tworzenie templetów, narzędzie do raportowania oraz prezentacji dla Zarządu i Inwestora.
Kandydat również zaangażuje się w relacje Inwestorskie i będzie brał udział w spotkaniach i prezentacjach zagadnień analizowanych.

Jest to unikalna rola na rynku, która powiąże wiedzę finansową, umiejętności analitycznego myślenia jak również proaktyne, dojrzałe podejście do zagadnień i pracy. Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości w: kontrolingu, BIG 4 (advisory, transaction services), relacjach inwestorskich, działa analiz biznesowych (komercyjnych).
Idealne miejsce dla osoby proaktwynej, samodzielnej, wychodzącej poza strefę komfortu, która chce zgłębić tajniki biznesu i brać czynny udział w pracy z osobami z Zarządu i strony Inwestora.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, lidera z sektora nieruchomości, z uwagi na rozwój poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Senior Finance&Operation Reporting Analyst do siedziby w Warszawie.

Opis stanowiska

* Odpowiedzialność za przygotowanie raportów i analiz dla Zarządu (w tym analizy operacyjne, finansowe ad hoc),
* Odpowiedzialność za zbieranie i analizowanie danych biznesowych i operacyjnych,
* Przygotowanie analiz sprzedaży i rentowności (analizy i raportowanie rentowności wewnętrznych projektów i inicjatyw),
* Przygotowanie analiz ekonomicznych i związanych z otoczeniem i rynkiem,
* Analizy szczegółowe we współpracy z działami technicznymi, prawnymi, customer service,
* Kontrola i weryfikacja budżetów założonych przez inne działy,
* Analiza i raportowanie danych finansowych od ogółu do szczegółu, oraz wpływ na podejmowane decyzje biznesowe,
* Przygotowanie rekomendacji i podpowiedzi w działaniach,
* Przygotowanie prezentacji bazujących na zdobytych i przeanalizowanych danych,
* Weryfikacja poprawności danych zdobytych z działów finansowych i operacyjnych,
* Odpowiedzialność za budowanie nowych narzędzi i templetów reportingowych,
* Współpraca z inwestorem, przygotowanie prezentacji, bycie pierwszą linią kontaktu i wsparcia,

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, finanse,
* Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego, samodzielne stanowisko,
* Doświadczenie w branży nieruchomości: kontroling, analiza, analizy operacyjne, BIG 4 (advisory, transaction services),
* Dobra znajomość tematyki rachunkowości zarządczej jak również, budżetowania, forecastowania, management rerpoting,
* Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji, pracy pod presją czasu, samodzielność, otwartość na wyzwania, proaktywne podejście, podejście umożliwiające pracę z C-Level people,
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - codzienna praca,
* Bardzo dobre umiejętności posługiwania się narzędziami pakietu MS Office: Word, Excel, Power Point,
* Otwartość na zmiany, słowność, umiejętność budowanie zaufania,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje umowę o pracę lub umowę o współpracę B2B, pakiet świadczeń, wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia, możliwość bardzo ciekawej pracy z Zarządem i Inwestorem po stronie operacji i biznesu.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page