Senior Finacial Analyst

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna będzie innymi za udział w procesie budżetowania, planowania i prognozowania na poziomie jednostkowym i skonsolidowanym oraz za udział w procesie raportowania giełdowego. Osoba ta będzie raportowała bezpośrednio do Kierownika działu controllingu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalna firma z sektora energetycznego notowana na giełdzie.

Opis stanowiska

  • Udział w procesie budżetowania, planowania i prognozowania na poziomie jednostkowym i skonsolidowanym
  • Sprawozdawczość zarządcza i finansowa na poziomie jednostkowym i skonsolidowanym (miesięczna/kwartalna)
  • Udział w procesie raportowani grupowego
  • Udział w procesie raportowania giełdowego
  • Współpraca z bankami (np. raportowanie kowentantów)
  • Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji
  • Raportowanie bezpośrednio do Kierownik Działu Controllingu, współpraca z Kontrolerem Finansowym

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • 2 - 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w audycie
  • Mile widziane rozpoczęcie certyfikacji ACCA, CFA, CIMA
  • Znajomość UoR oraz IFRS ów
  • Umiejętności analityczne i ogólna wiedza biznesowa pozwalająca na interpretację i modyfikację danych operacyjnych wykorzystywanych jako dane wejściowe do modelowania finansowego
  • Umiejętność interpretacji i prezentacji wyników i wniosków wynikających z modelowania finansowego (MS PowerPoint i MS Word)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bonus roczny
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page