Senior Digital Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko Senior Digital Marketing Specialist, który dołączy do lokalnego zespołu Marketingu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG, znany i ceniony producent produktów konsumenckich obecnych w naszych domach.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie serwisami internetowymi firmy - analiza ruchu na stronie, optymalizacja wyników, realizacja założonych KPI
  • Planowanie, analiza i optymalizacja prowadzonych we współpracy z agencjami kampanii digitalowych (m.in. SEM, SEO, VOD/YT, Programmatic)
  • Współpraca z centralą w zakresie wdrożenia nowych rozwiązań, adaptacji ustaleń centralnych na szczeblu lokalnym, polepszania user experience
  • Realizacja przyjętej strategii działań firmy w obszarze e-commerce - rozwój własnych narzędzi sprzedaży (e-sklep, aplikacje) oraz współpraca z zespołem sprzedaży nad wsparciem kluczowych klientów
  • Zarządzanie budżetami na działania online, przygotowywanie wycen i raportów dla klientów wewnętrznych
  • Zarządzanie bazami danych oraz realizacja działań CRM
  • Zarządzanie pracą praktykanta wspierającego to stanowisko
  • Raportowanie do Dyrektora Marketingu oraz bieżąca współpraca z Brand Managerami

Profil kandydata

  • Min. 2-3 -letnie doświadczenie w marketingu internetowym (mile widziane doświadczenie w obszarze e-commerce)
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii wysokobudżetowych
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych użytkowników, utrzymaniu wysokiego wskaźnika retencji, przywiązanie i zaangażowanie użytkowników
  • Doświadczenie w zarządzaniu stronami www i aplikacjami interaktywnymi, obsługą CMS
  • Doświadczenie w optymalizacji serwisów pod kątem SEO
  • Znajomość narzędzi Google Ads, Google Analytics
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami performance
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, znajomość Excela
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Kompleksowa rola w digital marketingu z dużą samodzielnością
  • Umowa o pracę na zastępstwo na okres ok. 1,5 roku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page