Senior DevOps Engineer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1153735

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: model hybrydowy (Warszawa/zdalna)

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Współpraca: długofalowa

Stawka: 150-180 pln netto+vat/h

Zadania:
  • Rozwój i utrzymanie ecosystemu opartego o BigData
  • Rozwój wysokiej jakości środowiska na Kubernetesie
  • Analiza i usprawnianie wydajności, skalowalności i stabliności systemów
  • Wspieranie zespołu deweloperskiego poprzez instalowanie i rozwój infrastruktury i aplikacji na Kubernetesie

Oczekiwania:
  • Doświadczenie na stanowisku DevOps Engineer'a
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia z Kubernetesem
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania Asible i Terraform
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Długofalową współpracę
  • Możliwość rozwoju i wpływu na realizowane projekty
  • Współpracę na kontrakcie B2B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland