Senior Development Project Manager

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba pracująca na stanowisku Senior Development Project Managera będzie odpowiedzialna za pełnienie nadzoru nad dokumentacją prawno-administracyjną i dokumentacją techniczną projektu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest organizacja specjalizująca się w wielkopowierzchniowych instalacjach fotowoltaicznych.

Opis stanowiska

  • Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją prawno-administracyjną i dokumentacją techniczną projektu
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji w oparciu o obowiązujące przepisy Prawa Budowlanego, Ochrony Środowiska i Prawa Administracyjnego
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych zmierzających do uzyskania wymaganych pozwoleń i decyzji niezbędnych do realizacji projektów farm fotowoltaicznych
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Współpraca i spotkania z jednostkami samorządu terytorialnego i przedstawicielami władz lokalnych prowadzących postępowania związane z procesem przygotowywania projektów PV
  • Wsparcie operacyjne w zarządzaniu projektami
  • Monitorowanie decyzji urzędowych i procedur administracyjnych prowadzonych inwestycji
  • Raportowanie statusu realizowanych prac

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży OZE lub w branży pokrewnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Znajomość przepisów prawa
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: odnawialne źródła energii, ochrona środowiska, budownictwo, elektroenergetyka lub pokrewne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B. i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B z wynagrodzeniem podstawowym i wysoką prowizją
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Samochód służbowy, karta paliwowa, laptop, telefon
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page