Senior Developer .NET/Oracle

Hays Poland

Lublin, lubuskie

Hays Poland

Lublin
Lublin
NR REF.: 1137994

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Lublin (Śródmieście)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 110-130 zł netto/h
Ang: min B1
1 etap rekrutacji

Zadania:
  • Tworzenie oprogramowania zgodnie ze standardami w Banku
  • Współpraca z analitykami, klientem biznesowym, dostawcą wewnętrznym
  • Dbałość o jakość oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Udział w rozwiązywaniu problemów i incydentów
  • Wsparcie merytoryczne dla pozostałych członków zespołu, przekazywanie wiedzy

Wymagania:
  • Doświadczenie min 3 lata preferowane 5 lat
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, matematyka i pokrewne)
  • Doświadczenie w programowaniu w technologii .NET: ASP.NET Web Forms , C# (min. 3 lata)
  • Doświadczenie w programowaniu w językach SQL w tym PL/SQL (min. 3 lata)
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych, dobra znajomość CSS, DHTML, JavaScript, jQuery, Ajax, XML (min. 3 lata)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z webserwisami (WCF, SOAP, WSDL) (min. 1 rok)
  • Biegłość w analizowaniu architektury oraz działania zastanych rozwiązań z zastosowaniem reverse engineering
  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych aplikacji web
  • Doświadczenie związane z zagadnieniami testowania i profilowania aplikacji
  • Wiedza z zakresu modeli cyklu życia oprogramowania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland