Senior Customer Marketing specialist with German (social media)

Gi Group Poland S.A.

Gdańsk, pomorskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gdańsk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontakt telefoniczny i mailowy nowymi oraz bieżącymi klientami (agencjami lub reklamodawcami)
  • Dbanie o pozytywną opinię oraz doświadczenia klienta
  • Zarządzanie i analizowanie profilu klientów, w celu zwiększenia przychodów
  • W ramach zakresu i obszaru wiedzy udzielanie pomocy przed- i posprzedażowej dla wszystkich produktów
  • Wykorzystanie różnorodnych narzędzi, aby móc właściwie komunikować się i prowadzić biznes
English:
  • Contacting new and existing clients (Agencies or Advertisers) via phone, chat and email on a daily basis, identifying sales opportunities and providing these businesses with the best solution for their business goal
  • Improve client’s experience by driving optimal and appropriate product adoption
  • Manage a portfolio of clients with responsibility for growing revenue
  • When within scope and area of knowledge, provide pre and post-sales assistance for all applicable products
  • Produce success stories from advertisers who have had success in growing their business by using the products
  • Use a variety of tools to be able to properly communicate and drive Advertiser’s business to success

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • 1 - 3  lat doświadczenia w marketingu lub sprzedaży online
  • Biegłego poziomu języka Niemieckiego w mowie i piśmie
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Znajomości pakietu MS Office
English:
  • 1 - 3 years’ experience in digital marketing or online sales organization
  • Proficient level of German language with excellent communication skills
  • English language on B2 level minimum
  • Knowledge of MS Office and use of voicemail and electronic mail systems

CO OFERUJEMY?

  • Kompleksowe szkolenia produktowe i rozwojowe szkolenia w miejscu pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w godzinach 09:00 - 17:00
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości dalszego kształcenia w wewnętrznych strukturach firmy
  • Możliwości awansu w naszej międzynarodowej firmie
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe 8000 zl brutto/mc + do 1500 zł premii/mc
  • Wysoce zmotywowany i zaangażowany zespół o płaskiej hierarchii i nieformalnej kulturze
  • Świetne biuro z nowoczesnymi stanowiskami pracy, a także darmowe napoje i regularnie świeże owoce
  • Prywatna medyczna opieka zdrowotna
English:
  • Permanent full job contract with our client
  • Comprehensive product training and intensive training-on-the-job
  • Flexible planning of working hours for a good work-life-balance
  • Internal training and further education possibilities via our campus
  • Advancement opportunities in our international company
  • Fixed basic remuneration 8000 PLN gross p/m and attractive bonus to 1500 PLN gross p/m
  • Highly motivated and dedicated team with flat hierarchies and informal culture
  • Great office with modern workplaces as well as free drinks and regularly fresh fruit as a little extra motivation
  • Private medical healthcare

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.