Senior creative

Live Age

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy mocnego kreatywnego.

Będziesz prowadzić kreację projektu eventowego od momentu budowania konceptu kreatywnego do egzekucji pomysłu. Będziesz działać w zespole kreatywnym z event plannerem i grafikami, a rezultatem będą koncepty wydarzeń, które zaskoczą wymagających klientów agencji. Będziesz odpowiadać za big idea, estetykę, design, spójność poszczególnych elementów programu i jakość opowieści, którą stanie się event. Od Twoich decyzji zależeć będą skuteczne i angażujące komunikacje live. Zmienisz z nami tę branżę.

Wymagania

Szukamy Cię, jeśli:
- masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów kreatywnych w agencji eventowej, reklamowej lub interaktywnej
- interesujesz się komunikacją marek
- rozumiesz, że wydarzenia to przede wszystkim narzędzia skutecznego wsparcia brandu i relacji
- tworzysz koncepty, które angażują i zmieniają
- potrafisz zawrzeć ideę w jednym sloganie, ale możesz opowiadać o niej godzinami
- śledzisz trendy we współczesnym designie, muzyce, sztuce i marketingu
- jesteś silną osobowością: wiesz, czego chcesz i potrafisz to egzekwować
- lubisz odpowiedzialność za rezultat

Proponujemy:
- możliwość tworzenia z nami trendów komunikacji live w Polsce
- pracę dla najlepszych
- towarzystwo ludzi, którym zależy na rezultacie
- czas pracy i dress-code dopasowane do Twojej osobowości
- doskonałą kawę w biurze agencji na krakowskim Zabłociu
- wpływ na teraźniejszość i przyszłość branży

Prezentacja firmy

Live Age to agencja brand experience. Realizujemy wydarzenia, projekty l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Grafika / Projektowanie