Senior Contact Center Engineer

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Informacje o projekcie:

  • Rodzaj projektu: rozwój i wdrażanie rozwiązania Contact Center w modelu SaaS
  • Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, ul. Grochowska
  • Praca zdalna: do 40%
  • Wynagrodzenie: 13 000 - 16 000 PLN/netto/miesiąc + VAT (B2B)

Obowiązki:

  • Praca w zespole odpowiedzialnym za wdrażanie i rozwój systemu dla klientów
  • Udział w pracach projektowych dla nowych klientów
  • Udział w pracach projektowych nad nowymi produktami
  • Doradztwo w obszarze konfiguracji systemu pod procesy klienta
  • Współpraca z supportem dostawców rozwiązań

Wymagania:

  • Doświadczenie w rozwoju i utrzymaniu systemów Contact Center w dużych organizacjach
  • Znajomość systemów typu Contact Center
  • Znajomość terminologii stosowanej w Contact Center
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację (min. B1)
  • Nieszablonowe działanie
  • Znajomość zagadnień sieci IP (routing, ipsec, firewall, QoS, jitter)
  • Znajomość zagadnień VoIP (SIP, WebRTC, narzędzia- wireshark, voipmonitor)
  • Chęć rozwoju i zainteresowanie systemami wspierającymi obsługę klientów końcowych (CRM, ERP, skrypty rozmów)
  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z obsługą wielokanałową
  • Znajomość technologii chmurowych (AWS, GDC, private Cloud)
  • Wysoki poziom zaangażowania, empatii i dbałość o szczegóły
  • SQL (T-SQL, proste zapytania, własne procedury składowane)

Oferujemy:

  • Pracę prężnie rozwijającej się firmie technologicznej
  • Możliwość pracy w projektach dla największych firm z różnych branż
  • Tworzenie rozwiązań w najnowszych technologiach
  • Regularne imprezy integracyjne
  • Transfer wiedzy doświadczonymi i pełnymi pasji programistami i inżynierami
  • Swobodną atmosferę w niekorporacyjnym środowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.