Senior commodity buyer

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zakupy strategiczne dla regionu EMEA.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna.

Opis stanowiska

  1. Odpowiedzialność za definiowanie i realizację globalnej strategii zakupowej, w obszarze podległego obszaru
  2. Opracowanie i zarządzanie wysokiej klasy globalną bazą dostawców w oparciu o plany i strategię rozwoju wraz z uwzględnieniem wyzwań rynkowych
  3. Zarządzanie i negocjowanie globalnych umów handlowy zgodnie z wytycznymi
  4. Prowadzenie i koordynacja złożonych projektów pozyskiwania nowych dostawców oraz prowadzenie negocjacji we współpracy z lokalnymi zespołami kupców.
  5. Przeprowadzanie okresowych spotkań i przeglądów z dostawcami oraz raportowanie wyników do zarządu
  6. Prowadzenie działań ukierunkowanych na redukcję kosztów w oparciu o okresowe cele

Profil kandydata

  1. Wykształcenie wyższe kierunkowe - Zarządzanie Biznesem, Inżynieria lub pokrewne
  2. Co najmniej 3 lata doświadczenia w międzynarodowym środowisku biznesowym (branża motoryzacyjna jest plusem)
  3. Co najmniej 3 lat doświadczenia w obszarze zakupów direct
  4. Biegła znajomość języka angielskiego - min. C1

Oferujemy

  1. Praca w międzynarodowym środowisku
  2. Możliwość realnego wpływu na strategię zakupową
  3. Atrakcyjne wynagrodzenie

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page