Senior Category Manager - Food - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - międzynarodowej sieci sklepów, w celu zmocnienia Działu Zakupów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Senior Category Manager - FoodMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie podległą kategorią asortymentową
  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii dla podległych kategorii
  • Realizowanie celów sprzedażowych oraz marżowych
  • Wybór dostawców, zarządzanie bazą dostawców oraz relacjami
  • Negocjacje umów i warunków handlowych
  • Przygotowywanie planów marketingowych
  • Prowadzenie polityki cenowej na zarządzanej grupie asortymentowej
  • Analiza zachowań klienta oraz trendów rynkowych
  • Zarządzanie zespołem (Kupcy i Asystenci)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - będzie potrzebny podczas codziennej pracy
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Category Manager/Senior Category Manager
  • Umiejętność negocjacji cen i kontraktów
  • Doświadczenie w pracy na kategoriach food
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Samodzielność działania oraz umiejętność podejmowania decyzji
  • Wykształcenie wyższe

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę/ B2B
  • Ciekawe i ambitne stanowisko pracy
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta multisport, zniżka na zakupy, ubezpieczenie na życie)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.