Michael Page Michael Page

Senior Buyer

Dla naszego klienta firmy zlokalizowanej w centrum Wrocławia szukamy osób na stanowisko Senior Buyer. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie międzynarodowych projektów dla klientów produkcyjnych reprezentujących następujące branże: Automotive, Aerospace, Heavy Industries, High-Tech, Telecom, Consumer Goods, Pharma, Medical Products.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest globalna organizacja konsultingowa specjalizująca się w doradztwie z zakresu zarządzania strategicznego, która zatrudnia ponad 10 000 pracowników na całym świecie.

Opis stanowiska

Prowadzenie projektów optymalizacji procesów zakupowych u klientów zewnętrznych,
Ścisła współpraca z zespołem oraz odpowiedzialność za projekt,
Bieżący kontakt z klientem,
Określenie zakresu projektu,
Analiza danych pod kątem optymalizacji wydatków zewnętrznych w organizacji klienta,
Identyfikacja i ograniczanie ryzyk dostaw,
Przedstawianie wyników swojej pracy poprzez prezentację lub warsztaty.

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe,
Język angielski na poziomie min. B2 (komunikatywny),
Minimum 2 lata doświadczenia w dziale zakupów,
Doświadczenie w tworzeniu strategii zakupowej oraz generowaniu oszczędności,
Praktyczna znajomość Excela,
Gotowość do wyjazdów służbowych 30-50% czasu pracy,
Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP oraz Tableau.

Oferujemy

Możliwość zdobywania doświadczenia przy projektach dla klientów z różnych branż,
Stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę,
Liczna szkolenia,
Prywatną opiekę medyczną,
Pracę w międzynarodowym środowisku.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page