Senior Buyer / Senior Purchasing Specialist - Direct

Michael Page

Tychy, śląskie

Michael Page Michael Page

Drogi Kandydacie, poszukujemy Senior Buyera / Purchasing Specialist, który posiada doświadczenie w obszarze zakupów direct po stronie manufacturingowej. Istotna jest również samodzielność oraz doświadczenie w kwestiach komercyjnych tj. rozwijanie i pozyskiwanie dostawców pod nadchodzące projekty oraz negocjacje.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest bardzo atrakcyjny pracodawca, który znany jest z innowacyjnych i inteligentnych rozwiązań dla przemysłu. Siedziba firmy znajduje się w Tychach

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie dostawców oraz podwykonawców w kraju i zagranicą i analiza rynku
  • Odpowiedzialność za obszar zakupowy (manufacturingowa strona)
  • Przygotowywanie oraz monitorowanie zamówień oraz reklamacji
  • Dbanie o terminowość dostaw oraz o rozwijanie relacji z dostawcami
  • Przeprowadzanie okresowych weryfikacji np. jakości zamawianych towarów (audyt i ocena dostawców)
  • Odpowiedzialność za dokumentacją: zamówienia, faktury, formularze, umowy etc.- z naciskiem na opiekowanie się tutaj przy umowach w szczególności np. żeby były aktualne itp.- nie tworzenie
  • Odpowiedzialność za prowadzenie postępowań zakupowych

Profil kandydata

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (krótkoterminowe wyjazdy)
  • Wymagane czynne prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość procesu technologicznego wytwarzania detali idealnie: frezowanych i toczonych
  • Znajomość technologii obróbki wykańczającej (jako dodatkowy atut)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w zakupach 3 lata+

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta multisport
  • Bbezpieczanie na życie (płatne przez pracodawcę)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bogaty fundusz świadczeń socjalnych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tychy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page