(Senior) Business Process Analyst

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, poszukujemy kandydatów otwartych na nowe wyzwania zawodowe na stanowisku (Senior) Business Process Analyst. Wybrany kandydat musi posiadać silne umiejętności analityczne i komunikacyjne.

(Senior) Business Process AnalystMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Tworzenie i utrzymywanie architektury biznesowej w Spółce;
  • Nadzór nad spójnością architektury biznesowej z architekturą systemową;
  • Identyfikacja i mapowanie procesów biznesowych w celu stworzenia kompletnej architektury procesów biznesowych;
  • Modelowanie procesów na poziomie biznesowym;
  • Współpraca przy realizacji projektów obejmujący negocjacje warunków umów od strony rozwiązań merytorycznych i weryfikacji rozwiązań biznesowych;
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie zarządzania procesowego.

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku;
  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą biznesową i korporacyjną;
  • Znajomość notacji i narzędzi do modelowania procesów;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Orientacja na cele;
  • Myślenie analityczne.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w międzynarodowej organizacji;
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy;
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.