(Senior) Business Process Analyst

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, poszukujemy kandydatów otwartych na nowe wyzwania zawodowe na stanowisku (Senior) Business Process Analyst. Wybrany kandydat musi posiadać silne umiejętności analityczne i komunikacyjne.

(Senior) Business Process AnalystMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Tworzenie i utrzymywanie architektury biznesowej w Spółce;
  • Nadzór nad spójnością architektury biznesowej z architekturą systemową;
  • Identyfikacja i mapowanie procesów biznesowych w celu stworzenia kompletnej architektury procesów biznesowych;
  • Modelowanie procesów na poziomie biznesowym;
  • Współpraca przy realizacji projektów obejmujący negocjacje warunków umów od strony rozwiązań merytorycznych i weryfikacji rozwiązań biznesowych;
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie zarządzania procesowego.

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku;
  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą biznesową i korporacyjną;
  • Znajomość notacji i narzędzi do modelowania procesów;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Orientacja na cele;
  • Myślenie analityczne.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w międzynarodowej organizacji;
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy;
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.