Senior Associate – Regulatory/Banking & Finance

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, znanej międzynarodowej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Senior Associate – Regulatory/Banking & FinanceMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • doradztwo prawne w obszarze regulacyjnym (prawo bankowe, CRR, działalność maklerska, relewantne akty prawa UE)
  • opracowywanie projektów umów outsourcingowych oraz serwisowych (zwłaszcza związanych z prowadzeniem działalności bankowej, maklerskiej lub ubezpieczeniowej)
  • prowadzenie postępowań przez Komisją Nadzoru Finansowego
  • współpraca z młodszymi prawnikami w zakresie prowadzonych projektów
  • udział w spotkaniach z klientami kancelarii
  • wsparcie innych prawników przy transakcjach (w mniejszym zakresie)

Wymagania:

  • uprawnienia adwokata/radcy prawnego
  • minimum 6 lat doświadczenia zawodowego w doradztwie prawnym w obszarze regulacji rynku finansowego (prawo bankowe, CRR, działalność maklerska, akty prawa UE obejmujące te materie)
  • doświadczenie w transakcjach na rynku finansowym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, w tym znajomość terminologii prawniczej
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane z sekurytyzacją oraz sprzedażą wierzytelności

Oferujemy:

  • pracę przy dużych i ciekawych projektach w renomowanej międzynarodowej kancelarii prawnej
  • możliwość dalszego awansu zawodowego w strukturach kancelarii
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta MultiSport)
  • pracę w zgranym zespole z przyjazną atmosferą
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.