Senior Associate - Real Estate

Michael Page

Warszawa , mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie mogła rozwijać się w dużej, renomowanej kancelarii prawnej o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukiwany kandydat będzie odpowiedzialny za obsługę klientów kancelarii z sektora nieruchomości. Senior Associate będzie w pełni samodzielny, jednak w ramach zespołu i dużych projektów będzie mógł liczyć na wsparcie i pomoc młodszych oraz starszych współpracowników.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest duża polska rozpoznawalna kancelaria prawna, posiadająca silną praktykę prawa nieruchomości, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Senior Associate.

Opis stanowiska

  • Bieżący kontakt z klientami w zakresie realizowanych zadań
  • Sporządzanie opinii, umów oraz raportów due diligence
  • Przygotowywanie i negocjowanie dokumentacji transakcyjnej, umów najmu oraz kontraktów budowlanych
  • Bieżąca obsługa prawna klientów kancelarii z branży nieruchomości
  • Obsługa klientów w języku polskim i angielskim

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie prawnicze i uprawnienia Radcy Prawnego albo Adwokata
  • Minimum 5 - 8 lat doświadczenia w obsłudze klientów z sektora nieruchomości
  • Doświadczenie w prowadzeniu transakcji dotyczących nieruchomości
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w zakresie powierzonych zadań i sprawna organizacja czasu pracy
  • Umiejętność budowania i utrwalania relacji z klientami kancelarii

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i pracy przy prestiżowych projektach w renomowanej kancelarii prawnej
  • Dogodna lokalizacja w centrum Warszawy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę B2B
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i prowadzenia szkoleń

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page