Senior Associate - Prawo Pracy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - renomowanej kancelarii prawnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior Associate - Prawo PracyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Obsługa klientów kancelarii w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Przygotowywanie opinii prawnych, memorandów, umów, regulaminów i innych dokumentów
  • prowadzenie postępowań sądowych z zakresu prawa pracy
  • Koordynacja prac związanych z transakcjami w zakresie spraw pracowniczych
  • Nadzór nad pracą młodszych prawników
  • Prowadzenie działań z zakresu business development

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, prawnicze
  • Uprawnienia zawodowe radcy prawnego lub adwokata
  • Minimum 5 letnie doświadczenie pracy w kancelarii prawnej w zakresie prawa pracy
  • Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa handlowego
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie na cel, energia do działania
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • Pracę w znanej, renomowanej kancelarii prawnej z siedzibą w centrum Warszawy
  • Bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.