Senior Application Engineer

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting

Informacje o projekcie:

  • Branża: Bankowość
  • Siedziba firmy: Katowice
  • Obszar projektu: przetwarzanie incydentów i zgłoszeń serwisowych; planowanie wdrożeń i koordynowanie różnych zadań dostawców zgodnie z umowami SLA
  • Praca zdalna: 100%
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2+
  • Godziny pracy: 8-16 i 10-18
  • Metodologia: Agile
  • Tech stack: Linux RedHat, Database: Oracle, DB2, MySQL, Adabas, JBoss, WildFly, Open Liberty, Tomcat, EAP
  • Wynagrodzenie: 800 - 1000 netto dzień na B2B lub 14-20k brutto umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie wsparcia technicznego, przetwarzanie incydentów i zgłoszeń serwisowych, planowanie wdrożeń i koordynowanie różnych zadań dostawców zgodnie z umowami SLA
  • Praca nad incydentami, zgłoszeniami i problemami zgodnie z SLA
  • Zapewnienie wydajnego działania aplikacji bankowych i zagwarantowanie wysokiego poziomu dostępności
  • Bieżący kontakt z zewnętrznymi dostawcami IT
  • Przygotowywanie ocen i raportów z systemów produkcyjnych
  • Zapewnienie ciągłej poprawy jakości usług poprzez ścisłą koordynację z zespołami programistycznymi oraz i dostawcami usług IT

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie informatyczne
  • Doświadczenie we wdrażaniu aplikacji w środowisku produkcyjnym
  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Doświadczenie w administrowaniu systemem Linux x86 (najlepiej Red Hat 8) oraz pisaniu skryptów
  • Doświadczenie z jednym z serwerów aplikacji: JBoss / WildFly / EAP / Open Liberty / Tomcat
  • Doświadczenie z bazami danych SQL (pisanie skryptów, analiza logów)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska bankowego
  • Znajomość Java Virtual Machine
  • Umiejętność pisania skryptów (PHP, Java, PowerShell)
  • Znajomość Ansible / OpenShift / zagadnień konteneryzacji

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Stabilne i międzynarodowe projekty
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do platform szkoleniowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Lekcje z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposażeniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.