Senior Accountant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem firmy (usługi/IT) na polskim rynku poszukujemy pro aktywnej osoby, która będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie spółki.

Ciekawa propozycja dla osób chcących mieć czynny udział w tworzeniu nowych struktur działu z wykorzystaniem języka angielskiego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy holding z branży usługi/IT, który prężnie rozwija się na polskim rynku (usługi/IT).
Firma znajduje się w ścisłym Centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie księgowości jednego podmiotu
  • Udział w tworzeniu sprawozdań finansowych
  • Kalkulacja oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Ewidencja i amortyzacja środków trwałych
  • Dekretowanie i księgowanie zdarzeń gospodarczych
  • Uzgadnianie kont bilansowych zgodnie z IFRS
  • Tworzenie procedur księgowych, procesów, a także ich bieżące usprawnianie
  • Kontakt z instytucjami państwowymi (banki, urzędy etc.)
  • Współpraca z audytem
  • Raportowanie na potrzeby grupy

Profil kandydata

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość IFRS
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego - warunek konieczny
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z audytorami

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Szeroka oferta szkoleń wdrażających oraz pogłębiających wiedzę
  • Jasno określony rozwój zawodowy w międzynarodowej spółce holdingowej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page