Senior Accountant - Real Estate - Ciekawa oferta pracy!

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

  • Osoba zatrudniona będzie partnerem dla Zarządu oraz CFO.
  • Księgowość jest prowadzona zewnętrznie przez biuro rachunkowe. Docelowo będą przenosić księgi do siebie.
  • Senior Accountant będzie odpowiadać na kontrole i weryfikacje sporządzonych deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, będzie raportować kwartalnie do grupy oraz koordynować prace małego zespołu

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży deweloperskiej mająca w swoim portfolio 25 spółek.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawa o rachunkowości
  • Współpraca z zarządem i CFO
  • Nadzorowanie pracy 5- osobowego zespołu
  • Raportowanie kwartalne do Grupy
  • Kontrola prac zespołu księgowego po stronie biura rachunkowego
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, współpraca z audytorem
  • Sporządzanie raportów dla zarządu.
  • Kalkulacja podatków i sporządzanie deklaracji (VAT, CIT)
  • Sporządzanie raportów do GUS i NBP. Współpraca z bankami, doradcą podatkowym, Urzędem Skarbowym.

Profil kandydata

  • Min 3-4 letnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnie pełnej księgowości
  • Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości lub branży budowlanej
  • Znajomość języka angielskiego min. B2 (rozmowa rekrutacyjna w języku angielskim)
  • Mile widziana znajomość programu Optima lub CDN XL
  • Komunikatywność, otwartość i optymizm

Oferujemy

  • Możliwość pracy hybrydowej, 2-3 razy w tygodniu
  • Bardzo dobra, sympatyczna atmosfera pracy
  • Szansa na długofalową współprace w stabilnej spółce
  • Możliwość awansu na Główną Księgową jeśli będzie 100% decyzyjna w zarządzaniu procesów i zespołu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia oraz rodzaju umowy
  • Możliwość przejścia na umowę B2B, UOP
  • Lokalizacja biura: Warszawa Włochy, okolice ul. Jutrzenki
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page