Senior Account Manager

Intercom WorldWide S.L.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Numer referencyjny: PR0217SA

Poszukujemy otwartej, dynamicznej i profesjonalnej osoby do działu sprzedaży, o bardzo dobrej znajomości polskiego rynku internetowego, zorientowanej na sukces, samodzielnej i bardzo zmotywowanej do uzyskania założonych celów sprzedażowych.

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży, identyfikacja potencjalnych klientów i opieka nad aktualnymi klientami firmy.
  • Telefoniczna obsługa dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca z zespołem sprzedaży w ramach realizacji strategii sprzedaży i zwiększenia możliwości sprzedaży. Kreatywne poszukiwanie potencjalnych klientów.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych zgodnie z ustaleniami z Country Managerem.
  • Budowa solidnych i dobrych relacji z klientami (kontakty telefoniczne, prezentacje itd).
  • Kreowanie nowych pomysłów na efektywne wprowadzanie usług i produktów firmy.
  • Prowadzenie spotkań biznesowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 4 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Szeroka wiedza na temat technik sprzedażowych i komunikacji
  • Zdolności negocjacyjne
  • Samodzielność i determinacja w dążeniu do celów i realizacji strategii sprzedażowej
  • Zaangażowanie i nastawienie na sukces
  • Silna motywacja, orientacja na cel, umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie w sprzedaży usług internetowych.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.

Mile widziane

  • Wiedza techniczna z zakresu rozwiązań internetowych oraz doświadczenie i wiedza z zakresu analiz marketingowych i rozwoju biznesu.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie w młodym, dynamicznym zespole
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Intercom WorldWide S.L. is a Internet company with leading busine... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi