Senior Account Manager

Yintaro Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Yintaro, agencja marketingu wyłącznie B2B, specjalizująca się w kampaniach rozliczanych za efekt, poszukuje osoby, która ma doświadczenie:

  • we współpracy z klientami bezpośrednimi lub domami mediowymi, agencjami reklamowymi i wydawcami,
  • w realizowaniu kampanii rozliczanych za efekt takich jak np. display, content marketing, social media, mailing, call center.

Potrafi:

  • być skutecznym w pozyskiwaniu klientów,
  • pracować z systemami do emisji kampanii reklamowych ( np: adserwer, system do wysyłki mailingowej),
  • być inicjatywnym - pomysły na nowe projekty, optymalizacje starych tak aby osiągać lepsze wyniki,
  • nawiązywać prawdziwie trwałe relacje z ludźmi,
  • chce się rozwijać i awansować,
  • zna język angielski na poziomie minimum B2.

Oferujemy:

  • współtworzenie nowych projektów,
  • samodzielność i swobodę,
  • partnerstwo,
  • opiekę medyczną oraz pakiet sportowy,
  • naprawdę niekorporacyjną atmosferę pracy.

Oferty proszę wysyłać za pośrednictwem serwisu infoPraca wraz z odpowiednią adnotacją: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Prezentacja firmy

Yintaro - agencja dla B2B. <br/> <br/>Specjalizujemy się w działaniach ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od wyników, opieka medyczna, pakiet sportowy
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management