Senior Account Manager

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta, znanej na krakowskim rynku Agencji reklamowej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Nr ref: ACC/1119/KR

Miejsce pracy: Kraków, dzielnica Stare Miasto

Mamy do zaoferowania:

  • świetną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • duże wyzwania i możliwości rozwoju
  • udział w konferencjach rozwojowych
  • rozczulająco nachalną sympatię firmowego psa

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • samodzielne zarządzanie projektami marketingowymi dla dużych marek
  • prowadzenie spotkań i prezentacji dla Klientów
  • koordynacja prac wewnętrznych Agencji
  • współpraca z podwykonawcami
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • udział w przygotowaniu koncepcji kreatywnych
  • przygotowywanie kosztorysów, harmonogramów i podsumowań projektów

Od Ciebie oczekujemy:

  • co najmniej 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w Agencji reklamowej lub wewnętrznym dziale marketingu)
  • biegłości w języku angielskim (w mowie i piśmie)
  • wielozadaniowości - prowadzenie kilku projektów jednocześnie
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • samodzielności, dobrej energii, komunikatywności, poczucia humoru i kreatywności (tak – lubimy to również u accountów)
  • zainteresowanie zagadnieniami komunikacji marketingowej
  • szczerości, braku nadęcia
  • posiadania prawa jazdy kat. B
  • znajomości pakietu Office (w szczególności Excel - tworzenie kosztorysów, tabeli przestawnych)

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Reklama / Komunikacja