Opis stanowiska pracy

Sekretarz naukowy, współpracujący z Dyrekcją Instytutu, Kierownikami Zakładów i liderami zespołów naukowych, doktorantami oraz administracją w sprawach związanych z działalnością naukowo-badawczą Instytutu.
Do zakresu obowiązków będzie należało:
- przygotowanie sprawozdań Instytutu z materiałów złożonych przez Kierowników Zakładów
- redagowanie materiałów związanych z działalnością naukową
- prowadzenie bieżącej dokumentacji związanej z karierą naukową pracowników Instytutu, zdobywaniem stopni i tytułów naukowych
- administrowanie dokumentacją studiów doktoranckich i współorganizowanie seminariów doktoranckich
- przygotowanie dokumentacji, protokołów sprawozdawczych oraz protokołów z posiedzeń zgodnie ze wskazaniami Dyrekcji Instytutu
- udział w pracach administracyjnych i organizacyjnych podczas organizacji konferencji naukowyh
- wypełnianie doraźnych poleceń Dyrektora i z-cy Dyrektora ds. Naukowch zwiazanych z działalnością jedenostki

Wymagania

- Absolwent uczelni wyższej z tytułem magistra lub inżyniera nauk rolniczych, biologicznych, pokrewnych

- umiejętność redagowania tekstów i przygotowywania prezentacji komputerowych

- umiejętność obsługi programów Office

- czynna i bierna znajomość języka angielskiego

- życzliwość i otwartość w kontaktach z ludźmi

- sumienność, skrupulatność i obowiązkowość

Prezentacja firmy

Instytut Genetyki Roślin PAN jest ważnym centrum naukowym w zakresie bad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
od kwietnia 2018
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna