Opis stanowiska pracy

1.      Samodzielne prowadzenie sekretariatu z uwzględnieniem następujących zadań:

  • opracowanie korespondencji w zakresie administracyjno-gospodarczym,
  • przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty;
  • archiwizowanie dokumentacji;
  • obieg dokumentów
  • drukowanie, kopiowanie, faksowanie i kompletowanie dokumentów.
  • przygotowywanie zebrań i konferencji.

2.      Organizowanie i zaopatrywanie firmy w materiały potrzebne do funkcjonowania biura.

3.      Prowadzenie w porozumieniu z przełożonym spraw administracyjnych w zakresie bieżącego funkcjonowania firmy oraz w zakresie realizowanych przez firmę projektów.

5.      Udział w realizacji projektów w zakresie bieżącego monitorowania postępów realizacji, tworzenie zestawień, zamawianie materiałów, organizowanie transportów itp.

6.      Reprezentowanie firmy z uwzględnieniem następujących zadań:

·         -Przyjmowanie interesantów

·         -Odbieranie telefonów, przyjmowanie i łączenie rozmów,

·         -Organizacja zebrań, konferencji oraz spotkań służbowych przełożonego,

·         -Dbałość o czystość, ład i porządek w sekretariacie i biurze.

·         -Serwowanie poczęstunku dla gości firmy, organizacja cateringu.

7.      Współpraca z wszystkimi działa i pracownikami firmy.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe,
• Znajomość języka angielskiego,
• Umiejętność posługiwania się najważniejszymi urządzeniami biurowymi,
• Doskonała znajomość komputerowych pakietów biurowych,
• Umiejętność redagowania pism i szybkiego pisania na klawiaturze,
• Dobra organizacja pracy,
• Terminowość,
• Komunikatywność,
• Wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Firma FPP Enviro działa od 1998 roku. Specjalizujemy się w ochronie środ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat