Maksimum Sp. z o.o. Holding Sp. k-a (Opal)

SEKRETARKA

Od: Maksimum Sp. z o.o. Holding Sp. k-a (Opal)
Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki :

  • bieżąca obsługa sekretariatu
  • przyjmowanie, wysyłanie i ewidencjonowanie korespondencji spółki, rozdzielanie zadekretowanej korespondencji, nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich
  • obsługa poczty elektronicznej sekretariatu
  • prowadzenie segregatorów, kalendarzy, baz danych oraz archiwum
  • obsługa spotkań
  • inne zadania sekretariatu zlecane przez przełożonego.

Wymagania :

  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • komunikatywność i otwartość na nowe zadania
  • zaangażowanie, dokładność, sumienność, odpowiedzialność, obowiązkowość
  • znajomość języka obcego mile widziana.

Oferujemy:

  • stabilną pracę na umowę o pracę – pełen etat
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • kartę multisport
  • parking dla pracowników
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.