Work Service Express

Sekretarka

praca stała
Work Service Express Miejsce pracy: Katowice »

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś znaleźć pracodawcę, który będzie Cię wspierał, towarzyszył w rozwoju zawodowym i tworzył warunki sprzyjające zaangażowaniu?

Pomyśl o miejscu pracy, w którym:

• 87% osób zatrudnionych jest zadowolonych z pracy w firmie,

• pracownicy najbardziej cenią środowisko pracy za współpracę, określone zadania, wsparcie przełożonych, możliwość zachowania równowagi praca-życie oraz akceptację różnorodności.*

Jeśli te aspekty są dla Ciebie ważne, dołącz do nas.

* na podstawie wyników Badania Zaangażowania Pracowników przeprowadzonego w firmie w 06.2017 przez Aon Hewitt.

Zakres obowiązków:
• odbieranie telefonów i przekazywanie informacji osobom dzwoniącym, przekierowywanie rozmów do właściwych osób w firmie,

• monitorowanie firmowej skrzynki mailowej,

• obsługa spotkań oraz gości na terenie firmy,

• ewidencjonowanie poczty przychodzącej i wychodzącej,

• dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

• obsługa rezerwacji salek spotkaniowych oraz miejsc parkingowych,

• zamawianie artykułów biurowych (np. koperty, pieczątki, wizytówki),

• kontakt z administracją budynku oraz zgłaszanie usterek technicznych występujących w biurze.

Oczekiwania wobec kandydata:
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (wymóg konieczny),

• doświadczenie minimum roczne na podobnym stanowisku,

• wykształcenie min. średnie,

• czynne prawo jazdy kat. B,

• obsługi komputera, znajomości pakietu office,

• zdolności analitycznego myślenia,

• samodzielność i szybkość działania,

• umiejętność pracy w zespole, jak i na samodzielnym stanowisku,

• umiejętności komunikacyjne,

• zdolności organizacyjne.

Oferujemy:
• kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe,

• pracę w młodym i energicznym zespole,

• możliwość nawiązywania i budowania relacji z różnymi osobami,

• umowę o pracę,

• wspólne świętowanie wielu okazji, zarówno rocznic zatrudnienia, jak i innych mniej typowych.