Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/5370

Obowiązki:

Obsługa administracyjna biura (korespondencja, maile, telefony, klienci, partnerzy biznesowi), dbanie o pozytywny wizerunek firmy, w tym nadzór nad wystrojem i estetyką budynku, organizacja i obsługa spotkań oraz wyjazdów służbowych, dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentacji wewnątrz organizacji, administrowanie systemami do komunikacji zdalnej, zamawianie artykułów biurowych, nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem sprzętów biurowych, wsparcie asystenckie spotkań biznesowych, narad, szkoleń, bezpośrednia współpraca z innymi działami. Praca od pon. do pt. w godzinach: 8-16.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera MS OFFICE

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, administracyjne

Pozostałe wymagania:

  • zdolności interpersonalne (wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość w kontaktach, asertywność), wysoka kultura osobista, takt i dyskrecja, praktyczna znajomość procesów i standardów biznesowych, umiejętność planowania i zarządzania własnym czasem oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy: Starodworska 1, 80-137 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: CV z klazulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". W tytule wiadomości prosimy dopisać nazwę stanowiska oraz lokalizację.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy