Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A
PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym około 3500 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie całego kraju. W związku z dalszym rozwojem, PESA Bydgoszcz SA poszukuje obecnie specjalistów do pracy na stanowisku:

Sekretarka

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • bieżąca organizacja i prowadzenie sekretariatu,
  • koordynacja przepływu informacji,
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą oraz wychodzącą,
  • obsługa gości i interesantów,
  • zarządzanie kalendarzem sal konferencyjnych,
  • obsługa oraz organizacja spotkań,
  • realizacja zadań wynikających z udziału firmy w targach i imprezach promujących produkty firmy,
  • dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe oraz spożywcze,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego/niemieckiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz zdolności organizacyjne,
  • odpowiedzialność, dokładność oraz elastyczność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne systemy motywowania.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.