Opis stanowiska pracy

UNIWERSYTECKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA W KRAKOWIE ZATRUDNI

Specjalistę ds. Kancelaryjnych

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie Biura Dyrektora
  • Przygotowywanie pism, zarządzeń, komunikatów i ich ewidencjonowanie
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej – prowadzenie dziennika podawczego
  • Obsługa skrzynki e-poczty
  • Przygotowywanie, obsługa i protokołowanie spotkań
  • Wystawianie faktur, współpraca z księgowością
  • Wydawanie dokumentacji medycznej,
  • Prowadzenie rejestrów spraw.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – mile widziane w zakresie zarządzania,
  • doświadczenie, kreatywność i zdolności organizacyjne,
  • znajomość zagadnień prawnych i ekonomicznych
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office,

Oferujemy:

  • gwarancję stałego zatrudnienia,
  • szansę rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o przesłanie życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych t.j. Dz. U. z 2016r. poz. 922)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Prezentacja firmy

Klinika Stomatologiczna w Krakowie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy