Sekretarka/Sekretarz

Magit Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Podstawowe obowiązki :
- obsługa gości przychodzących do firmy
- odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
-nadawanie korespondencji
- nadawanie przesyłek kurierskich
- administracyjna opieka nad firmową flotą
- współpraca z księgową, przekazywanie dokumentów do zewnętrznej księgowości
- windykacja zaległych należności
- współpraca z kierownikami projektów
-załatwianie pozwoleń w urzędach (np. plastyk miejski, konserwator zabytków)
- przygotowywanie zestawień finansowych (na podstawie danych z wewnętrznego systemu) na polecenie Zarządu

Wymagania

- doświadczenie w pracy związane z szeroko rozumianymi finansami firmy (wstawianie do płatności faktur, znajomość pojęć netto-brutto, VAT, odróżnianie faktur zaliczkowych od proform)
- pewność siebie pozwalająca na załatwianie spraw w urzędach
Szukamy osoby chętnej do pracy i angażującej się w wykonywanie powierzonych zadań, a jednocześnie dokładnej i zwracającej uwagę na szczegóły.

Prezentacja firmy

Firma Magit Sp. z o.o. zajmuje się tłumaczeniami i lokalizacją oprogramo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta