Sekretarka/Sekretarz

Warszawa, Powiśle, mazowieckie

Centrum Nauki Kopernik

Opis stanowiska pracy

  1. Wymiar: cały etat

Kopernik to zespół ludzi o zróżnicowanych pasjach i zainteresowaniach, otwartych, ciekawych świata i gotowych na niekonwencjonalne wyzwania. Dołącz do nas!

  • posiadasz min roczne doświadczenie w pracy biurowo- administracyjnej,
  • dobrze znasz pakiet MS Office, w szczególności MS Outlook,
  • posługujesz się bezbłędną polszczyzną,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (min. A2),
  • posiadasz minimum średnie wykształcenie,
  • cechuje Cię skrupulatność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • jesteś osobą samodzielną oraz bardzo dobrze organizujesz własną pracę,
  • lubisz pracę z ludźmi, łatwo nawiązujesz kontakty oraz budujesz pozytywne relacje.

Zakres zadań:

  • obsługa sekretariatu Centrum Nauki Kopernik,
  • obsługa poczty i koordynacja obiegu dokumentów w wersji papierowej oraz elektronicznej,
  • udzielanie podstawowych informacji o Centrum i kierowanie zainteresowanych do właściwych komórek organizacyjnych/pracowników,
  • pomoc w przygotowywaniu i obsłudze spotkań,
  • prowadzenie spraw związanych zakupem biletów lotniczych dla pracowników CNK,
  • wsparcie prac działu (pomoc w przygotowaniu pism, research itd.),
  • wsparcie administracyjno-informacyjne pracowników.

Wymagania

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze całego etatu.
  • Wiemy, że najważniejszy jest ciągły rozwój. Naszym pracownikom oferujemy szkolenia, dofinansowania do nauki języków obcych i studiów.
  • Zapewniamy benefity pracownicze (m.in. opiekę medyczną, dofinansowanie karty multisport, świadczenia z ZFŚS).
  1. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego do dnia 18.06.2019 r.

Centrum Nauki Kopernik jest instytucją kultury. To wspólna inicjatywa Miasta st.... Warszawy, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. Misją Centrum Nauki Kopernik jest rozbudzanie ciekawości, wspomaganie samodzielnego poznawania świata i uczenia się oraz inspirowanie dialogu społecznego na temat nauki.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Obsługa klienta , Praca Administracja Publiczna