Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem GruntBudowa - działającej w branży budowlanej: roboty ziemne, o ogólnopolskim zasięgu - Spółka pilnie poszukuje osoby na stanowisko Sekretarki / Sekretarza.

Zadania zawodowe

  1. Organizowanie pracy sekretariatu.
  2. Organizowanie przepływu informacji i dokumentów pomiędzy przełożonym i komórkami przedsiębiorstwa.
  3. Przyjmowanie interesantów i udzielanie im informacji oraz prowadzenie rozmów telefonicznych - przekierowywanie do odpowiednich działów.
  4. Prowadzenie terminarza spotkań, powiadamianie o spotkaniach zainteresowanych.
  5. Przygotowanie i obsługa spotkań służbowych.
  6. Ewidencjonowanie w dzienniku korespondencji dokumentów przychodzących i wychodzących oraz obsługa poczty mailowej.
  7. Prowadzenie dokumentacji kancelaryjno - biurowej.
  8. Weryfikacja (sprawdzanie) wpływających do Spółki faktur.
  9. Archiwizowanie dokumentów sekretariatu oraz inwestycji.
  10. Obsługiwanie urządzeń biurowych.
  11. Zaopatrzenie biura w materiały biurowe i art. spożywcze (kawa, herbata, woda mineralna, itp.).
  12. Załatwienia urzędowe poza biurem.
  13. Budowanie dobrej relacji z kontrahentami.

Wymagania

Kandydaci powinni posiadać następujące kompetencje:

  1. Umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  2. Doskonała znajomość komputerowych pakietów biurowych - środowisko MS Office.
  3. Umiejętność i wiedza w zakresie pracy z dokumentami (obieg dokumentów).
  4. Miele widziana podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy.
  5. Ponadprzeciętna organizacja pracy własnej oraz biura.
  6. Terminowość, samodzielność, odpowiedzialność.
  7. Umiejętności interpersonalne.
  8. Wysoka kultura osobista.
  9. Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się branżą budowlaną wszczególności robotami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat