Sekretarka/ Sekretarz - Praca dla Osoby z Orzeczeniem

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.
W związku z aktywnym rozwojem firmy, poszukujemy osoby gotowej pracować z nami na stanowisku:

ZAKRES ZADAŃ

• koordynowanie procesu przepływu informacji, obiegu dokumentów oraz przekazywanie dokumentów do innych działów firmy

• rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej

• koordynacja wizyt gości

• obsługa połączeń telefonicznych

• obsługa urządzeń biurowych

• Inne zadania zlecone

OFERUJEMY

• stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

• ciekawą pracę

• możliwość zdobycia nowych kompetencji oraz doskonalenia umiejętności zawodowych

NASZE OCZEKIWANIA

• wykształcenie min. średnie

• praktyczna znajomość pakietu MS Office

• samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy własnej

• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

• wysoka kultura osobista

• orzeczenie o niepełnosprawności

*Oferta pracy stałej

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr
101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.