Sekretarka / Pracownik biurowy

Klient infoPraca.pl

Gliwice, śląskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:

  • dobra znajomość Pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • komunikatywność i otwartość na nowe zadania
  • zaangażowanie, dokładność, sumienność, odpowiedzialność, obowiązkowość
  • znajomość podstaw obsługi programu księgowego oraz programu Enova
  • prawo jazdy kat. B mile widziane.
  • znajomość języka obcego mile widziana.
  • orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane.

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa sekretariatu spółki
  • skanowanie, kserowanie, drukowanie różnego rodzaju dokumentów
  • przyjmowanie, wysyłanie i ewidencjonowanie korespondencji spółki w wersji papierowej i systemie komputerowym, rozdzielanie zadekretowanej korespondencji, nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich
  • obsługa poczty elektronicznej sekretariatu
  • wystawianie faktur Vat, obsługa dokumentów kadrowych
  • prowadzenie segregatorów, kalendarzy, baz danych oraz archiwum
  • obsługa spotkań
  • inne zadania sekretariatu zlecane przez przełożonego.

Oferujemy:

  • stabilną pracę na umowę o pracę – pełen etat
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.