SEKRETARKA PIONU PRODUKCJI

JM elektronik Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Jesteśmy firmą działającą od niemal 30 lat. Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji elektroniki, a nasz nowoczesny zakład produkcyjny znajduje się w Zabrzu. Ponad połowa naszej produkcji trafia do Klientów zagranicznych, głównie z krajów skandynawskich, Niemiec, Austrii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Uważamy, że podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego w sposób ciągły rozwijamy i doskonalimy naszą organizację.

W związku z dynamicznym wzrostem liczby Klientów rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze
www.jm-ems.pl

JM elektronik Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku komponentów elektronicznych w Polsce. Od ponad 25 lat zajmujemy się dystrybucją mikrokontrolerów, komputerów przemysłowych, urządzeń automatyki i wielu innych. Oferujemy również profesjonalną usługę montażu EMS.

Podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego ciągle rozwijamy i doskonalimy naszą organizację, tak aby być postrzeganym na rynku pracy jako rzetelny i solidny Pracodawca. Do naszego zespołu zapraszamy osoby kreatywne, z inicjatywą, które są nastawione na podejmowanie i realizację ambitnych celów zawodowych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: ZABRZE

Główne zadania:

  • Obsługa sekretariatu (obsługa korespondencji i przesyłek, zamawianie artykułów biurowych i spożywczych)
  • Przygotowywanie spotkań
  • Prowadzenie kasy
  • Ewidencjonowanie faktur
  • Wsparcie produkcji w realizacji bieżących zadań
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów i analiz
  • Realizacja zadań administracyjno-kadrowych
  • Współpraca z Działem Kadr i Płac oraz Działem Księgowości
  • Realizacja bieżących prac zleconych przez Dyrektora Produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane ekonomiczne;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane);
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, głównie Excel;
  • Doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi typu ERP będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Samodzielność w działaniu;
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Stabilna forma zatrudnienia - umowa o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatna opieka medyczna Luxmed
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dla dzieci

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JM elektronik spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach przy ul. Karolinki 58".

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez poniższy przycisk: