Sekretarka - obsługa, opieka klienta, prowadzenie zleceń

Hauerpower studio tworzenia stron www

33-100 Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Hauerpower studio tworzenia stron internetowych http://www.hauerpower.com poszukuje na stanowisko :

Sekretarka - specjalista do spraw obsługi klienta - bieżąca obsługa zleceń.

Jeżeli czujesz się dobrze w internecie, chcesz pracować w branży IT, poszukujesz ciekawej pracy - zapraszamy.

Do zadań Twoich zadań będzie należeć :

  1. współpraca z klientami - dbanie o wysoki standard obsługi - głównie mailowy kontakt - przesłanie / odbiór informacji na temat statusu zlecenia,
  2. dbanie i budowanie relacji z Klientem - utrzymanie kontaktu oraz bieżąca korespondencja i opieka Klienta,
  3. organizacja przepływu informacji / task zadaniowy / prowadzenie kalendarza (np. Google calendar ), pilnowanie terminów zleceń,
  4. bardzo dobra znajomość oprogramowania użytkowego word, excel,
  5. uzupełnianie stron w docelową treść i materiały / nie jest to wymagane na start / - przewidujemy wdrożenie w system wordpress i przyuczenie.

Wymagania

Czyli na co zwracamy uwagę :

  1. wysoka kultura osobista,
  2. komunikatywność, nieszablonowe podejście do
  3. zaangażowania w pracę
  4. ponadprzeciętna organizacja pracy własnej oraz firmy,
  5. stałego podnoszenia swoich umiejętności,
  6. inicjatywa i kreatywność,
  7. umiejętności szybkiego uczenia się,
  8. swoboda w 'byciu' w internecie, tzw. 'oklikanie',
  9. wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

Mile widziana :

  1. znajomość programu / programów graficznych np. photoshop,
  2. znajoość systemu cms wordpress w zakresie podstawowym,
  3. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  4. wykształcenie kierunkowe - grafika, branża IT, techniczne,

Oferujemy:

  1. stałe wynagrodzenie,
  2. zatrudnienie w oparciu o umowę o prace / pełny etat /
  3. możliwość rozwoju,
  4. pracę w systemie 8/16 lub 9/17,
  5. przyjazną atmosferę pracy,
  6. komputer klasy iMac,

Prezentacja firmy

Studio Hauerpower - projektowanie stron www, to indywidualne i oryginaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta