Sekretarka / Asystentka

SNI Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

SNI is serving as a trusted SAP Outsourcing partner in line with the needs of World's most prestigious firms and carried out successful projects worldwide

www.sniconsulting.net

Poszukujemy Asystentki, która dołączy do naszego rozwijającego się Warszawskiego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy sekretariatu,
  • wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego,
  • wsparcie procesów biznesowych w firmie,
  • obsługa korespondencji i rozmów telefonicznych,
  • przyjmowanie gości firmy i dbanie o wizerunek firmy,
  • zarządzanie sprawnym obiegiem dokumentów firmy,
  • zarządzanie fakturami i umowami oraz wspołpraca z księgowym,
  • przygotowywanie spotkań pod względem organizacyjnym,
  • wspieranie procesu rekrutacji (uzupełnienie informacji o kandydatach, kontakt telefoniczny z kandydatami, zarządzanie wewnętrzną bazą kandydatów).

Oczekiwania:

  • min. jeden rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • praktyczna znajomość MS Office,
  • wysoka kultura osobista.

Oferta:

  • prace w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku,
  • pracę w centrum Warszawy,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

SNI is serving as a trusted SAP Outsourcing partner in line with the nee... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja