Sekretarka / Asystentka

Karaś i Wspólnicy sp.k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Najważniejsze zadania:

  • obsługa korespondencji wychodzącej oraz przychodzącej,
  • prowadzenie terminarza spraw i spotkań,
  • prowadzenie i aktualizowanie zestawienia stanu spraw,
  • kontakty z sądami, organami, urzędami, klientami, itp.,
  • wsparcie adwokatów i radców prawnych w kompletowaniu pism procesowych,
  • obsługa spotkań z klientami,
  • pozostałe typowe prace biurowe i administracyjne.

Oferujemy:

  • możliwość nawiązania stabilnego zatrudnienia na pełen etat,
  • uczestniczenie w ciekawych projektach,
  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się kancelarii prawnej,
  • koleżeńską atmosferę pracy w młodym zespole,
  • współpracę z prawnikami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze doradztwa prawnego

Wymagania

  • możliwość pracy w pełnym wymiarze
  • min. 1 - roczne doświadczenie w pracy biurowej,
  • bardzo dobra znajomość MS Office: Word, Excel, Outlook (koniecznie: umiejętność formatowania dokumentów i prowadzenia zestawień),
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność działania, inicjatywa oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Prezentacja firmy

Karaś i Wspólnicy sp.k. jest polską kancelarią prawną specjalizującą się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Prawo / Prokuratura