Sekretarka / Asystentka Zarządu

PATRON FB Sp.z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: PATRON FB Sp.z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI:

  • samodzielne stanowisko pracy,
  • wykazywanie własnej inicjatywy,
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • ewidencja korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji,
  • prowadzenie rejestrów dokumentów,
  • redagowanie pism wewnętrznych oraz zewnętrznych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe,
  • praktyczna znajomość Pakietu MS Office,
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • sumienność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • dyskrecja oraz wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność oraz nastawienie na współpracę

OFERTA:

  • umowa o pracę,
  • stabilność pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca w młodym, dynamicznym zespole energicznych i zaangażowanych osób, możliwość indywidualnego rozwoju

MINIMALNE WYKSZTAŁCENIE:

  • Średnie ogólne