Sekretarka / Asystentka Dz. Administracji (Rzeszów)

Rett-Pol

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Firma Rett-Telewizja Przemysłowa i Telekomunikacja – kluczowy dystrybutor rozwiązań w zakresie telewizji przemysłowej, central telefonicznych, systemów alarmowych oraz kontroli dostępu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Biurowy Dz. Administracji (Rzeszów)

Do obowiązków należeć będzie:

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji firmy (obsługa zakupów oraz serwisu - program handlowo-księgowy)
  • Obsługa sekretariatu firmy oraz gości
  • Łączenie rozmów telefonicznych
  • Prowadzenie korespondencji oraz logistyki firmy
  • Administracyjne wsparcie wszystkich działów firmy
  • Organizacja i nadzór bieżących wysyłek
  • Stały kontak i nadzór z firmami kurierskimi
  • Scisła współpraca z dz. magazynowym i handlowym
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień
  • Wystawianie faktur, paragonów, korekt i zwrotów
  • Współpraca z księgowością
  • Kontakty z podwykonawcami i współpracownikami
  • Zadania administracyjno-biurowe
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Realizacja zleconych przez przełożonych zadań

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane)
  • Wysoka kultura osobista
  • Nienaganna prezencja
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Znajomość podstaw obsługi klienta
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz popularnych programów MS Office

Pożądana:

  • Znajomość podstaw księgowości
  • Znajomość programu handlowego Subiekt GT firmy INSERT
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodej załodze z możliwościami rozwoju zawodowego (szkolenia)
  • Pracę w Rzeszowie
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prosimy o załączenie CV ze zdjęciem

Prezentacja firmy

Firma Rett-Pol została założona w 1989 roku. Posiada siedzibę główną w W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
2 okresy próbne, potem czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat